Apie mus

UAB „BM Baltic“– lietuviško kapitalo įmonė, įsikūrusi 2011 metais ir subūrusi entuziastingų ir patyrusių specialistų komandą. Moderniame centre mes siūlome frezavimo ir metalo pjovimo lazeriu, bei metalo lenkimo paslaugas.

Pjovimas šviesolaidiniu lazeriu, frezavimas ir graviravimas – tai hidraulinėje inžinerijoje, automobilių pramonėje, reklamos gamyboje, baldų pramonėje plačiai taikomos technologijos. Atliekame darbus su įvairiomis medžiagomis: metalu, medžiu, plastiku, stiklu, keramika. Medžiagas užsakovas pateikia pats arba pasirenka iš mūsų siūlomo asortimento.

Ypatingą dėmesį skiriame technikos, atitinkančios naujausius pasiekimus, pasirinkimui:

  • siekdami preciziškai, greitai, pigiau išpjauti net ir pačias sudėtingiausias detales iš metalo, mes įsigijome „Kimla Powercut“ šviesolaidinį lazerį. Tam tikrais atvejais, lazeriu pjauname iki 16 mm storio metalo lakštus.

  • CNC staklėmis frezuojame ir graviruojame ant įvairaus storio metalo ir metalo lydinių, plastiko, stiklo, medžio ir baldinių plokščių.

  • 2017 metais įsigijome "Guifil" metalo lenkimo, bei skardos lankstymo stakles 4 metrų ilgio

UAB „BM Baltic“ yra staklių gamintojų „Kimla“ oficialūs atstovai Lietuvai, galime pasiūlyti visą platų jų gaminamų staklių spektrą.

Mūsų veiklos pagrindinis tikslas: siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl nuolat tobulėjame ir klientams siūlome konkurencingas kainas bei lanksčias nuolaidų sistemas.

Mūsų privalumai:

  • Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl į visus, net ir nedidelius užsakymus, žiūrime vienodai atsakingai. Siūlome kompleksinius sprendimus – surandame medžiagas, pjauname, frezuojame, dažome.

  • Įmonės darbuotojų kvalifikacija bei techninės galimybės leidžia įgyvendinti įvairius nestandartinius projektus.

  • Jeigu reikia, pristatome pagamintą produkciją užsakovo nurodytu adresu.

  • Visiems darbams bei įrangai suteikiame garantiją.

Susisiekite ir mūsų darbuotojai Jums suteiks visą informaciją apie CNC staklių galimybes, konsultuos ir patars dėl medžiagų ar paslaugos pasirinkimo.